KONST / Litografier / Färglitografi 8737352
nr 873 7352
Färglitografi
signerad. , 113/ 350, kvinna i stol, motivet: 43x59
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:33:18
2/2 17:35:22
300 kr
3/2 19:26:23